Konkurs -The King of Knowledge

04 czerwca 2018r.odbył się finał szkolnego konkursu języka angielskiego The King of Knowledge skierowany do klas piątych i szóstych.

W finale wzięło udział 10 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w szkolnych eliminacjach. Uczestnicy finału mieli za zadanie wykazać się znajomością gramatyki, słownictwa i wiedzy z zakresu kulturoznawstwa krajów anglojęzycznych. Dodatkowo każdy z finalistów przygotował wystąpienie dotyczące ulubionego bohatera literackiego lub postaci z szeroko rozumianej kultury popularnej.

Po emocjonujących zmaganiach tytuł Królowej Wiedzy zdobyła Amelia Chociej (niech nam żyje Królowa!).

Drugie miejsce zajęła Małgorzata Liedke, a trzecie Kornel Chomaniuk.

Nagrodę za najlepszą prezentację otrzymała Małgorzata Liedke, która w brawurowy sposób przedstawiła nam sylwetkę króla Henryka V.

Laureatom i pozostałym finalistom serdecznie gratulujemy. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

Ewelina Marcinkiewicz, Alicja Samsonowicz

I Ty możesz zostać królem / królową…

Zapraszamy uczniów klas 5-6 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego

The King of Knowledge

Termin 1 ETAPU konkursu 27 kwietnia 2018r.

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego w nieprzekraczalnym terminie do 25 kwietnia 2018r.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej SP 26 oraz w salach 201/213/31.

WYMAGANIA

ZAPRASZAMY!

Ewelina Marcinkiewicz
 Alicja Samsonowicz

This entry was posted in Aktualne konkursy, Aktualności. Bookmark the permalink.