Daily Archives: 12 marca 2019

8 marca

Uczniowie klasy 2 b w dniu 8 marca obchodzili nie tylko klasowy Dzień Kobiet, ale również Dzień Mężczyzn. Było bardzo miło. Uczniowie przygotowali sobie nawzajem małe niespodzianki. Po zjedzeniu sporej ilości słodyczy uczniowie pracowali z ogromnym zaangażowaniem.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania 8 marca została wyłączona

Uzdolnieni muzycznie

Uczniowie klasy 2 b chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami, zdolnościami i pasjami z kolegami i koleżankami z klasy. Milena Kopciewska jest uzdolniona muzycznie. Uczy się gry na skrzypcach w szkole muzycznej. Już kilkakrotnie prezentowała swoje umiejętności na forum klasy, a uczniowie zawsze z zachwytem słuchają granych przez nią utworów.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Uzdolnieni muzycznie została wyłączona

LODY

Środa 6 marca była dniem pełnym ekscytacji i wrażeń dla uczniów klasy 1a. Siedmiolatki w napięciu oczekiwały na rezultat podejmowanych podczas lekcji działań. Zadawały sobie i wychowawczyni pytania: Udadzą się, czy nie? Będą smakowały wszystkim, czy tylko niektórym? Czy te zrobione własnoręcznie w klasie będą podobne w smaku do tych kupowanych …

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania LODY została wyłączona