Ach! Co to był za tydzień!

To 5 dni przepełnionych zabawą i radością – tak mówili uczniowie klasy Ia o kończącym się tygodniu nauki. We wtorek 19 marca pierwszoklasiści mieli możliwość zagrania w tenisa stołowego. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z ping – pongiem. A po nim przeżyli – także pierwsze -doświadczenie smakowe. Niestety, własnoręcznie zrobiony sok z buraków, marchewki i jabłek nie wszystkim przypadł do gustu. Środa (20.03.) pierwszakom upłynęła pod znakiem wagi. Kontakt z prawdziwymi odważnikami, szacowanie i ważenie różnych przedmiotów wywołały wiele euforii. Pierwszy dzień wiosny (czwartek, 21.03.) uczniowie Ia przywitali smacznymi, barwnymi ciasteczkami przygotowanymi przez mamę Małgosi. Po tych pysznościach z zapałem malowali wiosenne krokusy w Galerii Sleńdzińskich. A oryginalnie wykonane, piękne prace zapewniły poczucie zadowolenia i satysfakcji. Piątek zdominowała wizyta taty Tymka, który razem z synem opowiadał uczniom o radości wędkowania. Każdy mógł zamienić się w wędkarza, trzymać w ręku prawdziwą wędkę, a potem sprawdzić swoje umiejętności u grach związanych z łowieniem.

Wiele się działo, było gwarnie, pracowicie i ciekawie. Takie zajęcia lubią uczniowie klasy Ia, na takie czekają w nadchodzących tygodniach.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.