BAL CHOINKOWY W KL. 1-3

Dnia 14.01.2019r uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w Balu choinkowym w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. Tegoroczny bal odbył się pod hasłem „Wielka Podróż Kosmiczna”. Nasi najmłodsi mogli odbyć lot statkiem kosmicznym, zwiedzić Księżyc, czy też poskakać po Saturnie. Dzieci doskonale bawiły się przy dźwiękach znanych utworów tanecznych, zachwycając wszystkich swoimi pięknymi i pomysłowymi kreacjami. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz iluzjonisty, który wspólnie z naszymi uczniami czarował na scenie. Oczywiście największe zainteresowanie wywarło spotkanie z Mikołajem, z którym wszystkie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Zabawa była świetna i na pewno na długo pozostanie w pamięci.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.