„CZYTANIE JEST THE BEST”


Dnia 05.06.2018r.  uczniowie klasy 3b uczestniczyli w uroczystej inauguracji 7 edycji Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Z ogromnym zaciekawieniem słuchali fragmentów książki Grzegorza Kasdepke pt. „Inżynier Ciućma, czyli śrubka, młotek i przemądrzałe roboty” czytanych m. in. przez  prezydenta Białegostoku p. Tadeusza Truskolawskiego, dyrektora Muzeum Podlaskiego p. Andrzeja Lechowskiego, p. Jolantę Miczejko z Referatu Edukacji UMWP. Uwieńczeniem uroczystości było odśpiewanie hymnu akcji „Czytanie jest the best”

Czytanie zawsze w modzie, jest w modzie, jest w modzie,
Więc czytaj książki co dzień, by dobry humor mieć!
Czytanie to podstawa, podstawa, podstawa,
Przygoda i zabawa. Czytanie jest the best!

 

This entry was posted in Aktualności, Zabawa i nauka. Bookmark the permalink.

Comments are closed.