Dzień Pluszowego Misia

W  piątek 23 listopada – z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego – uczniowie I etapu edukacyjnego naszej szkoły świętowali Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wychowawcy zaprosili na lekcje ulubione pluszaki-przytulanki swych wychowanków, by wraz z nimi spędzić dzień pełen radosnych wrażeń. W czasie edukacji polonistycznej dzieci miały okazję poznać historię pluszowego misia, na zajęciach informatycznych tworzyły misia w grafice, zaś na plastycznych wykonywały bohatera dnia z papieru. Misie również uczestniczyły w gimnastyce na zajęciach wychowania fizycznego, a także pomagały w wykonywaniu zadań na edukacji matematycznej. Niedźwiadki wykazały się także nie lada umiejętnościami językowymi, prowadząc dialogi po angielsku. Zarówno nasze szkolne realia, jak i świat wirtualny pełen był tego dnia pluszowych bohaterów bajek.

Jak dobrze mieć przyjaciela – pluszowego misia!

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.