Ib odwiedził niecodzienny gość

24.11.2017 r. klasę I b odwiedził niecodzienny gość, a mianowicie pan policjant.

Przypomniał dzieciom rodzaje znaków drogowych oraz zasady właściwego poruszania się po chodniku i drodze rowerowej. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące ich zachowania w różnych sytuacjach, np. kiedy obce osoby coś im proponują, chcą wejść do ich mieszkania lub coś pokazać. Pan policjant przyniósł ze sobą akcesoria policyjne i pozwolił je dokładnie obejrzeć. Wszyscy byli zachwyceni i celująco odpowiadali na pytania przedstawiając właściwe propozycje zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach. Na koniec każdy otrzymał opaski odblaskowe, by być widocznym na drodze oraz małe upominki. 

This entry was posted in Aktualności, Bezpieczeństwo uczniów. Bookmark the permalink.

Comments are closed.