Imprezy i akcje SU

KONCERT KOLĘD 2018

Święta to czas, kiedy Bóg się rodzi, moc truchleje… Święta to czas kolędowania…

Już po raz kolejny klasa śpiewająca 5 c miała okazję wziąć udział w Koncercie Kolęd, który odbył się 9 stycznia 2018 r. w Bazylice Archikatedralnej.

SZKOLNE KOLĘDOWANIE I SKŁADANIE ŻYCZEŃ

22 grudnia 2017 r. Mały Samorząd z Dużym Samorządem wyruszyli szkolnym szlakiem, by złożyć pracownikom szkoły oraz nauczycielom świąteczne życzenia. Uczniowie odwiedzili każdy zakątek szkoły i wspólnie z pracownikami śpiewali kolędy.

MIKOŁAJKI

SP 26 odwiedził Mikołaj! Wraz ze swymi pomocnicami rozdawał słodkie prezenciki uczniom naszej szkoły. Spotkanie z Mikołajem było nie lada gratką!

TORBA SAMARYTANKA

Nasza szkoła włączyła się w akcję Caritas wspierającą osoby w trudnej sytuacji materialnej. W okresie Świąt Bożego Narodzenia Caritas zapewnia dodatkowe wsparcie najuboższym mieszkańcom Białegostoku w postaci paczek świątecznych zawierających podstawowe artykuły żywnościowe, środki czystości, artykuły higieniczne.

Koło charytatywne wraz z Samorządem Uczniowskim w ramach szlachetnej paczki zbierali żywność dla ubogich rodzin.

Każda klasa otrzymała papierowe torby, do których uczniowie mogli przynosić produkty żywnościowe, takie jak: cukier, kawa, herbata, ryż, kasza, olej, mąka, makaron, konserwy, słodycze.

punkt_ziel

Akcja SKARBONKA

punkt_ziel

Zbiórka makulatury

Rok szkolny 2014/2015

Czas na karnawału. Zapraszamy do zabawy!

Czas rozbić skarbonkę

Kolorowy dzień

Szczęśliwy numerek

Skarbonka