Kadra pedagogiczna – rok szkolny 2019/2020

Nazwisko  i imię nauczyciela Stanowisko / nauczany przedmiot

Szostak – Król Katarzyna – p.o. Dyrektora Szkoły / język polski

Grzegorczyk Ala – Wicedyrektor / pedagog

Fiedorczuk Agnieszka – Pedagog

  1. Ambrożewski Marian – wychowanie fizyczne
  2. Antczak Magdalena – język polski
  3. Bielawski Dariusz – historia, wos
  4. Bobowik Ewa – wychowawca świetlicy
  5. Bilmin Anna – religia zielonoświątkowa
  6. Broniewicz Anna – język polski
  7. Brzęś Elżbieta Marta – plastyka, technika, muzyka, edukacja dla bezpieczeństwa
  8. Brzosko Paweł – fizyka
  9. Brzozowska Joanna – edukacja wczesnoszkolna
  10. Buńkowska Beata – wychowanie fizyczne
  11. Bycul Nina – język rosyjski
  12. Chrostowska Agnieszka – religia katolicka
  13. Filipiuk Jolanta – wychowanie fizyczne
  14. Franczyk Halina – geografia, historia
  15. Gacuta Urszula – matematyka
  16. Gaweł Marta – język angielski
  17. Grabowski Adam – wychowanie fizyczne
  18. Gruszewicz Bożena – geografia
  19. Gudalewska Anna – edukacja wczesnoszkolna
  20. Hryniewicka Urszula – edukacja wczesnoszkolna
  21. Jaroszewicz Katarzyna – nauczyciel bibliotekarz
  22. Kamińska Anna – edukacja wczesnoszkolna
  23. Kamińska Eliza – wychowawca świetlicy
  24. Kochanowska Sylwia – język polski
  25. Kondrat Sylwia – informatyka, technika
  26. Kondzior Danuta – wychowawca świetlicy
  27. Kowalska – Aleksiejuk Anna – wychowanie fizyczne
  28. Kozłowska Beata – nauczyciel wspomagający
  29. Ks. Skowroński Eugeniusz – religia prawosławna
  30. Ks. Bolesta Stanisław – religia katolicka
  31. Kwiatkowska Malwina – język angielski, język hiszpański
  32. Marcinkiewicz Ewelina – język angielski
  33. Matys Anna Maria – religia katolicka
  34. Micun Katarzyna – matematyka
  35. Mieczkowska  Wioletta – nauczyciel wspomagający
  36. Mielańczuk Marzena – muzyka
  37. Mielech-Buraczewska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
  38. Nazarkiewicz Joanna – język polski
  39. Nosek Magdalena – informatyka, zajęcia z programowania, zajęcia szachowe
  40. Olech Justyna – edukacja wczesnoszkolna
  41. Orzechowska Aneta – język polski
  42. Ostrowski Piotr –  historia
  43. Pietkiewicz Justyna – nauczyciel wspomagający
  44. Popławska Małgorzata – plastyka, zajęcia logopedyczne
  45. Przemska Ewa – matematyka
  46. Repnik Damian – wychowanie fizyczne
  47. Rymaszewska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
  48. Sadowska Diana – język angielski, język niemiecki
  49. Samsonowicz Alicja – język angielski
  50. Sierzputowska Eugenia – nauczyciel bibliotekarz
  51. Sołtan Małgorzata – wychowanie fizyczne
  52. Stepaniuk Bożena – biologia, geografia
  53. Stypułkowska-Cieluch Sylwia – język angielski
  54. Suszko Edyta – religia katolicka
  55. Szeszko Joanna – wychowanie fizyczne
  56. Szmurło Monika – chemia, matematyka
  57. Tyszka Anna – edukacja wczesnoszkolna
  58. Walter Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  59. Widurska Bernadetta – matematyka
  60. Zambrzycka Alina – matematyka
  61. Zwierzyńska Joanna – biologia, historia, przyroda
  62. Żmujdzin Bernarda – wżr

 

Wychowawcy klas:

  • 1a – Ewa Rymaszewska
  • 1b – Anna Kamińska
  • 1c – Urszula Hryniewicka
  • 2a – Anna Tyszka
  • 2b – Małgorzata Mielech-Buraczewska
  • 2c – Justyna Olech
  • 3a – Agnieszka Walter
  • 3b – Anna Gudalewska
  • 3c – Joanna Brzozowska
  • 4a – Urszula Gacuta
  • 4b – Diana Sadowska
  • 5a – Aneta Orzechowska
  • 5b – Sylwia Stypułkowska-Cieluch
  • 5c – Ewelina Marcinkiewicz
  • 5d – Malwina Kwiatkowska
  • 5e – Jolanta Filipiuk
  • 6a – Monika Szmurło
  • 6b – Alicja Samsonowicz
  • 6c – Anna Kowalska-Aleksiejuk
  • 6d – Bożena Stepaniuk
  • 6e – Małgorzata Sołtan
  • 7a – Joanna Nazarkiewicz
  • 7b – Ewa Przemska
  • 7c – Marta Gaweł
  • 7d – Magdalena Antczak
  • 7e – Beata Buńkowska
  • 8a – Joanna Zwierzyńska
  • 8b – Katarzyna Micun
  • 8c – Sylwia Kondrat
  • 8d – Elżbieta Brzęś

Comments are closed.