Kadra pedagogiczna

L.P Nazwisko  i imię nauczyciela Stanowisko / nauczany przedmiot
1 Kruczkowska Alicja Dyrektor / język polski/
2 Szostak – Król Katarzyna Wicedyrektor / język polski
3 Grzegorczyk Ala Wicedyrektor /pedagog
4 Ambrożewski Marian Wychowanie fizyczne
5 Antczak Agnieszka Historia
6 Antczak Magdalena Język polski
7 Babul Joanna Wychowawca świetlicy
8 Bilmin Anna Religia zielonoświątkowa
9 Borodziuk Krystyna Pedagog
10 Brzęś Elżbieta Plastyka , technika
11 Buńkowska Beata Wychowanie fizyczne
12 Chrostowska Agnieszka Religia katolicka
13 Dąbrowska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
14 Farfułowska Helena Wychowawca świetlicy
15 Fiedorczuk Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
16 Filipiuk Jolanta Wychowanie fizyczne
17 Gacuta Urszula Matematyka
18 Gaweł Marta Język angielski
19 Gozdecka Krystyna Edukacja wczesnoszkolna
20 Grabowski Adam Wychowanie fizyczne
21 Grzegorczyk Ala Pedagog
22 Grzegorczyk Ewa Wychowawca świetlicy
23 Gudalewska Anna Edukacja wczesnoszkolna
24 Kamińska Anna Edukacja wczesnoszkolna
     
26 Kondrat Sylwia Zajęcia komputerowe, techniczne
27    
28 Kondzior Danuta Wychowawca świetlicy
29 Kowalska-Aleksiejuk Anna Wychowanie fizyczne
30 Ks. Marcin  Religia katolicka
31 Ks. Skowroński Eugeniusz Religia prawosławna
32 Kwiatkowska Malwina Język angielski
33 Mackiewicz Urszula Edukacja wczesnoszkolna
34 Malinowska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
35 Marcinkiewicz Ewelina Język angielski
36 Matys Anna Religia katolicka
37 Micewicz Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
38 Micun Katarzyna Matematyka
39 Mielańczuk Marzena Muzyka
40 Mielech – Buraczewska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
41 Modzelewska Marta Edukacja wczesnoszkolna
42 Nazarkiewicz Joanna Język polski
43 Obukowicz-Charszlak Elżbieta Przyroda
44 Odzijewicz Walentyna Zajęcia komputerowe
45 Olech Justyna Edukacja wczesnoszkolna
46 Pietkiewicz Justyna biblioteka
47 Popławska Małgorzata wychowawca świetlicy
48 Porzezińska Barbara Edukacja wczesnoszkolna
49 Przemska Ewa matematyka
50 Repnik Damian  wychowanie fizyczne
51 Rutkowska Kinga nauczyciel wspomagający
52 Rymaszewska Ewa Edukacja wczesnoszkolna
53 Sadowska Diana Język angielski
54 Samsonowicz Alicja Język angielski
55 Sienkiewicz Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
56 Sierzputowska Eugenia Biblioteka
57 Smoktunowicz – Charuba Anna Wychowanie przedszkolne
58 Sokołowska Krystyna Edukacja wczesnoszkolna
59 Suszko Edyta Religia katolicka
60 Szajowska Patrycja język angielski
61 Tyszka Anna Edukacja wczesnoszkolna
62    
63 Toczko Ewa – wychowawca świetlicy Edukacja wczesnoszkolna
64 Wakulińska Bożena Edukacja wczesnoszkolna
65 Walter Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
66 Wąsowicz Genowefa Wychowawca świetlicy
66 Weremijewicz Maria Wychowawca świetlicy
67 Wnorowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
69 Wrotnowska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna
70 Zdziech Justyna Biblioteka
71 Zwierzyńska Joanna Przyroda

 

Comments are closed.