Kadra pedagogiczna

Nazwisko  i imię nauczycielaStanowisko / nauczany przedmiot

Kruczkowska Alicja-Dyrektor / język polski

Szostak – Król Katarzyna-Wicedyrektor / język polski

Grzegorczyk Ala-Wicedyrektor /pedagog

 

  1. Ambrożewski Marian – wychowanie fizyczne
  2. Antczak Agnieszka – język polski
  3. Antczak Magdalena – historia
  4. Babul Joanna – wychowawca świetlicy
  5. Bilmin Anna – religia zielonoświątkowa
  6. Bobowik Ewa – wychowawca świetlicy
  7. Brzęś Elżbieta – plastyka, technika
  8. Brzozowska Joanna – wychowawca świetlicy
  9. Buńkowska Beata – wychowanie fizyczne
  10. Bycul Nina – język rosyjski
  11. Chojnacka Justyna – język polski
  12. Chrostowska Agnieszka – religia katolicka
  13. Farfułowska Helena – wychowawca świetlicy
  14. Fiedorczuk Agnieszka – pedagog, edukacja wczesnoszkolna
  15. Filipiuk Jolanta – wychowanie fizyczne
  16. Gacuta Urszula – matematyka
  17. Gaweł Marta – język angielski
  18. Gozdecka Krystyna – edukacja wczesnoszkolna
  19. Grabowski Adam – wychowanie fizyczne
  20. Gudalewska Anna – edukacja wczesnoszkolna
  21. Harasimowicz Piotr – religia katolicka
  22. Hryniewicka Urszula – edukacja wczesnoszkolna
  23. Kamińska Anna – edukacja wczesnoszkolna
  24. Kochanowska Sylwia – język polski
  25. Kondrat Sylwia – informatyka
  26. Kondzior Danuta – wychowawca świetlicy
  27. Kowalska-Aleksiejuk Anna – wychowanie fizyczne
  28. Ks. Bułatewicz Adam – religia katolicka
  29. Ks. Kuczyński Marcinr – religia katolicka
  30. Ks. Skowroński Eugeniusz – religia prawosłwna
  31. Kwiatkowska Malwina – język angielski
  32. Mackiewicz Urszula – edukacja wczesnoszkolna
  33. Malinowska Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
  34. Marcinkiewicz Ewelina – język angielski
  35. Matys Anna – religia katolicka
  36. Micewicz Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  37. Micun Katarzyna – matematyka
  38. Mielańczuk Marzena – muzyka
  39. Mielech – Buraczewska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
  40. Modzelewska Marta – edukacja wczesnoszkolna
  41. Nazarkiewicz Joanna – język polski
  42. Obukowicz-Charszlak Elżbieta
  43. Odzijewicz Walentyna – informatyka
  44. Olech Justyna – edukacja wczesnoszkolna
  45. Orzechowska Aneta – język polski
  46. Ostrowski Piotr – historia
  47. Pietkiewicz Justyna – nauczyciel bibliotekarz
  48. Pluszczewicz Michalina – muzyka
  49. Popławska Małgorzata – plastyka
  50. Porzezińska Barbara – edukacja wczesnoszkolna
  51. Przemska Ewa- matematyka
  52. Repnik Damian – wychowanie fizyczne
  53. Rymaszewska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
  54. Sadowska Diana – język angielski
  55. Samsonowicz Alicja – język angielski
  56. Sanejko Anetta – nauczyciel bibliotekarz
  57. Sienkiewicz Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
  58. Sierzputowska Eugenia – nauczyciel bibliotekarz
  59. Smoktunowicz – Charuba Anna – nauczyciel wspomagający
  60. Sokołowski Mariusz – historia
  61. Sołtan Małgorzata – wychowanie fizyczne
  62. Stepaniuk Bożena – przyroda i biologia
  63. Stypułkowska-Cieluch Sylwia – język angielski
  64. Suszko Edyta – religia katolicka
  65. Szajowska Patrycja – język angielski
  66. Szeszko Joanna – wychowanie fizyczne
  67. Szmurło Monika – chemia i matematyka
  68. Tyszka Anna – edukacja wczesnoszkolna
  69. Ulecka Urszula – zajęcia szachowe
  70. Wakulińska Bożena – edukacja wczesnoszkolna
  71. Walter Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  72. Werpachowski Radosław – fizyka
  73. Woś Sylwester – geografia
  74. Wrotnowska Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
  75. Zwierzyńska Joanna – przyroda

 

Comments are closed.