Karolina Giermak z klasy 7d otrzymała stypendium za działalność w zespole NEWFORIA

W czwartek, 6 września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku miała miejsce Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Tadeusza Truskolaskiego, przedstawicieli Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstokudyrektorów placówek edukacyjnych oraz tegorocznych stypendystów.

W trakcie pierwszej części uroczystości Prezydent Tadeusz Truskolaski wręczył akty powierzenia osobom wybranym na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych. W części drugiej Prezydent wręczył stypendystom – uczniom i absolwentom białostockich szkół – listy gratulacyjne  za osiągnięcia w nauce, innowacyjną myśl techniczną oraz  w dziedzinie twórczości artystycznej. W dziedzinie twórczości artystycznej nasza uczennica Karolina Giermak z klasy 7d otrzymała stypendium za działalność w zespole NEWFORIA. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.