„KARTKI Z HISTORII POLSKI” – LISTA LAUREATÓW

  2016/2017

logo_muzeum_podlLISTA LAUREATÓW NAGRODZONYCH PRAC    W KONKURSIE PLASTYCZNYM „KARTKI Z HISTORII POLSKI”

 WYRÓŻNIONA SZKOŁA

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach

 

WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE PLASTYCZNYM

„KARTKI Z HISTORII POLSKI”

Dnia 04.05.2017r., podczas uroczystej akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, odbyło się podsumowanie oraz wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Kartki z historii Polski”. Oficjalnego wręczenia nagród i wyróżnień dokonały p. Urszula Gierasimiuk z Instytutu Pamięci Narodowej oraz p. wicedyrektor Katarzyna Szostak-Król, które zaszczyciły swoją obecnością i pogratulowały zwycięzcom pomysłowych i oryginalnych prac. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku.

Warto dodać, iż tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem, gdyż wpłynęło około 350 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas młodszych z całego województwa podlaskiego oraz
z Londynu, Wilna i Butrymańców.

Wszystkim jeszcze raz gratulujemy!


NAGRODA SPECJALNA

Elina Jarmałkowicz – Progimnazjum im. Jana Pawła II Vilnius

Zofia Zając – Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie

I KATEGORIA – uczniowie w wieku 6 lat

  • I miejsce – Zuzanna Popławska – Przedszkole Samorządowe w Jasionówce
  • II miejsce – Magdalena Szczepańska – Przedszkole Samorządowe w Jasionówce
  • II miejsce – Milena Laskowska – Przedszkole Samorządowe w Jasionówce
  • III miejsce – Przemysław Mosiej – Przedszkole Samorządowe w Jasionówce
  • III miejsce – Paweł Mosiej – Przedszkole Samorządowe w Jasionówce

II KATEGORIA – uczniowie w wieku 7 lat

  • I miejsce – Hubert Stańczuk – Zespół Szkół w Czyżewie
  • III miejsce – Maksymilian Chendoska – Zespół Szkół w Czyżewie
  • III miejsce – Eliza Aronowicz – Zespół Szkół w Czyżewie
  • Wyróżnienie – Łukasz Gastewicz – Szkoła – Przedszkole „WILIA”
  • Wyróżnienie – Hanna Górska –  Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie
  • Wyróżnienie – Oskar Subocz – Wileńska Szkoła-Przedszkole „Zielone Wzgórze”

II KATEGORIA – uczniowie w wieku 8 lat

  • I miejsce – Martyna Gerez – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bielsku Podlaskim
  • II miejsce – Bogusław Bojarowicz – Szkoła – Przedszkole „WILIA”
  • II miejsce – Anna Maria Bojarowicz – Szkoła – Przedszkole „WILIA”
  • II miejsce – Jan Gawryło – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce
  • III miejsce – Paweł Gniazdowski – Szkoła Podstawowa w Sejnach
  • III miejsce – Daria Konopka – Szkoła Podstawowa Nr 43 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Wiktor Kamiński – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach
  • Wyróżnienie – Alicja Jenza – Szkoła w Butrymańcach

III KATEGORIA – uczniowie w wieku 9-10 lat

  • I miejsce – Antoni Bienias– Szkoła Podstawowa Nr 15 w Białymstoku
  • II miejsce – Zuzanna Kardasz – Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku
  • II miejsce – Agata Truszkowska – Szkoła Podstawowa w Czyżewie
  • III miejsce – Martyna Biender – Zespół Szkół w Korycinie
  • III miejsce – Emi Takahashi Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie
  • Wyróżnienie – Kaja Jacek Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie
  • Wyróżnienie – Patryk Wiśniewski – Zespół Szkół w Czyżewie
  • Wyróżnienie – Kajetan Prokopowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY!

Laureatów konkursu  „KARTKI Z HISTORII POLSKI” zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród 4 maja 2017 roku na godzinę 10.00

Organizatorzy konkursu

   Regulamin konkursu


205/2016

LISTA LAUREATÓW NAGRODZONYCH PRAC W KONKURSIE PLASTYCZNYM

„KARTKI Z HISTORII POLSKI”

NAGRODA SPECJALNA

Klasa III b – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 i Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku

Klasa I

KATEGORIA „POSTACIE”

  • I miejsce – Rafał Jaszczuk – Katolicka Szkoła Podstawowa w Łapach
  • II miejsce – Kinga Selewoniuk – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • III miejsce – Jakub Mikłaszewicz – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • III miejsce – Maja Garncarz – Szkoła Podstawowa Nr 29 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Paweł Kokoszkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 29 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Aniela Busińska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku

KATEGORIA „WYDARZENIA”

I miejsce – Janek Gaca – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku

II miejsce – Tomasz Kotula – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

  • III miejsce – Mateusz Gasparewicz – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • III miejsce – Iza Czyżewska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Jan Roszczyk – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

Klasa II

KATEGORIA „POSTACIE”

  • I miejsce – Hanna Lewkowicz – Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku
  • II miejsce – Maja Obuchowska – Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku
  • II miejsce – Elizeusz Linczuk – Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku
  • III miejsce – Amelia Jeżewska – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Franciszek Depta – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Julia Draniewicz – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Julia Lewandowska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Kinga Markowska – Szkoła Podstawowa Nr 43 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Natalia Bogdan-Waligóra – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

KATEGORIA „WYDARZENIA”

  • I miejsce – Hanna Ewa Malesińska – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • II miejsce – Hanna Wygonowska – Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku
  • III miejsce – Weronika Marat – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • III miejsce – Bartosz Cyrynowski – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Urszula Cieśluk – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Jan Stanisław Król – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

Klasa III

KATEGORIA „POSTACIE”

  • I miejsce – Julia Kakareko – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • I miejsce – Kacper Kosmala – Szkoła Podstawowa Nr 43 w Białymstoku
  • II miejsce – Łukasz Koc – Szkoła Podstawowa Nr 43 w Białymstoku
  • III miejsce – Karolina Stupka – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Milena Łyczkowska – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku
  • Wyróżnienie – Natalia Siemienkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

KATEGORIA „WYDARZENIA”

  • I miejsce Oliwia Jasiuk – Szkoła Podstawowa Nr 50 w Białymstoku
  • II miejsce Michał Bielkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Białymstoku
  • III miejsce Juliusz Walczak – Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!

Laureatów konkursu „KARTKI Z HISTORII POLSKI” zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród we środę 4 maja 2016 roku na godzinę 11:45.

Organizatorzy konkursu


Konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III szkół podstawowych

ipn_bial
Regulamin konkursu 

This entry was posted in Aktualne konkursy, Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.