KLASY SIÓDME Z WIZYTĄ NA STADIONIE MIEJSKIM

15 czerwca 2018r. klasy siódme były z wizytą na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Uczniowie mieli okazję wysłuchać historii powstania i budowy stadionu oraz zobaczyć fotorelację dotyczącą tego przedsięwzięcia. Obecny na spotkaniu policjant opowiedział jakie środki bezpieczeństwa są podejmowane podczas meczy oraz innych wydarzeń, które mają miejsce na stadionie. Uczniowie mieli okazję zwiedzić cały stadion oraz zobaczyć galerię zdjęć i pamiątek poświęconą byłemu piłkarzowi Jagiellonii – Tomaszowi Frankowskiemu. Na wszystkich ogromne wrażenie zrobiły medale i puchary wraz ze zdjęciami upamiętniające największe sukcesy klubu Jagiellonia.

This entry was posted in Aktualności, Rajdy i wycieczki. Bookmark the permalink.