Konkurs Anglo-Artystyczny „Calligram”

W Szkole Podstawowej nr 26 odbył się konkurs plastyczno – językowy dla klas I-III na kaligram. Zadaniem uczestników było przedstawienie wybranego angielskiego słowa tak, aby jego graficzna forma była jednocześnie obrazem danego słowa, a jego znaczenie było czytelne dla wszystkich.

Uczniowie wykonali przepiękne, kolorowe prace, a Komisja Konkursowa miała nie lada zadanie, by wyłonić najlepsze. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok!

Wyniki:

I miejsce:

Małgorzata Krepsztul, kl. 1A
Kornelia Kujawa, kl. 3A

II miejsce:

Alicja Kazberuk, kl. 1A
Dominika Dołżyńska, kl. 3A

III miejsce:

Maciej Laskowski, kl. 3A
Jakub Czarkowski, kl. 2C

Wyróżnienia:

Gabriela Czarnecka, kl. 1C
Igor Matus, kl. 3A
Szymon Kondzior, kl. 3A
Zuzanna Chilińska, kl. 3A

This entry was posted in Aktualne konkursy, Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.