KONKURS-WORD MASTER 2018

18 czerwca 2018 roku uczniowie drugich klas naszej szkoły stanęli w szranki o tytuł Word Master – Mistrza Słówek Języka Angielskiego. Po emocjonujących zmaganiach Komisja Konkursowa wyłoniła troje laureatów:

I miejsce: Jerzy Karwowski, kl. 2a
II miejsce: Kornelia Kujawa, kl. 2a
III miejsce: Kamil Mieńko, kl. 2b

Gratulujemy!

Konkurs z j. angielskiego „Mistrz słówek – Word master 2018” dla klasy 2 szkoły podstawowej

Organizacja konkursu:

1.Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych uczniów klasy 2 szkoły podstawowej.

2. Konkurs ma formę pisemną i składa się z 6 zadań.

3. Na rozwiązanie testu uczeń ma 45 minut.

4. Zadania konkursowe obejmują słownictwo i zwroty z podręcznika Tiger 2: A Surprise, A New Pet, Where’s my coat?, Break Time, What’s the matter?, On Holiday

5.Konkurs przeprowadzony zostanie w dniu 18 czerwca 2018r. (poniedziałek) o godz. 8.00 w s. 31

6. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, natomiast zwycięzcy ciekawe nagrody.

This entry was posted in Aktualne konkursy, Aktualności. Bookmark the permalink.