LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

 

18 czerwca 2018r. uczniowie klas drugich podsumowali udział w zajęciach „Lekkoatletyka dla każdego” eventem szkolnym.

Wystartowały cztery ośmioosobowe drużyny, po dwie z klas 2a i 2b. Uczniowie rywalizowali w skokach dodawanych, rzucie piłką lekarską w przód z klęku, biegu sprintersko -płotkarskim, skakance i biegu po drabince koordynacyjnej. Sędziami zmagań i opiekunami drużyn byli uczniowie klas 5 i 6, uczestniczący w programie LDK. Rywalizacja była zacięta, a zabawa udana. Najlepszą drużyną została grupa niebieska z klasy 2b, która jednym punktem pokonała grupę zieloną z klasy 2b. Naszym drugoklasistom kibicowały też przedszkolaki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej rywalizacji!

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.