Literacka Gra Miejska „Tu i tam z bohaterami książek Grzegorza Kasdepke”

20 kwietnia 2018 roku w ramach Międzynarodowych Targów Książki, Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku zorganizowało Literacką Grę Miejską. Wzięło w niej udział osiem pięcioosobowych zespołów. Z naszej szkoły wystartowali uczniowie klasy 4c: Patryk Aponiewicz, Marcel Bachórzewski, Kinga Chrzanowska, Damian Osiński i Oliwia Płońska pod opieką wychowawczyni Anny Kowalskiej.

Zadaniem uczestników gry było poruszanie się wyznaczoną trasą pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Punkty zlokalizowane były w miejscach ważnych, urodzonemu w Białymstoku, Grzegorzowi Kasdepke. W wyznaczonych punktach na uczestników gry czekali bohaterowie książek i to oni przekazywali zadania do wykonania. Wszystkie zespoły, biorące udział w Literackiej Grze Miejskiej, które ukończyły ją w wyznaczonym czasie, otrzymały dyplomy i wzięły udział w spotkaniu autorskim z Grzegorzem Kasdepke.

W Operze i Filharmonii Podlaskiej po spotkaniu autorskim z Grzegorzem Kasdepke podsumowano konkurs „Czytanie jest the best”.  30 uczniów z podlaskich szkół odebrało nagrody, wśród nich Victoria Balazi, uczennica klasy pierwszej z naszej szkoły.

This entry was posted in Aktualności, Warsztaty, seminaria, wykłady i spotkania integracyjne, Zabawa i nauka. Bookmark the permalink.

Comments are closed.