MAMY MISTRZA!!!

Drużyna chłopców naszej szkoły z klasy 6a i 7a w składzie: Kacper Tarnowski, Krystian Kostecki, Maciej Sadowski, Łukasz Makal, Adrian Jurkowski, Brajan Przeździecki, Bartosz Małyszko, Oskar Golak, Gracjan Cichanowicz, Patryk Gabiński i Kamil Dworakowski pod opieką trenera Beaty Buńkowskiej  wywalczyła MISTRZA MIASTA BIAŁEGOSTOKU W MINI SIATKÓWCE !!! W miniony wtorek (04.12.2018r.) został rozegrany finał Igrzysk Dzieci Miasta Białegostoku. W finale walczyły cztery najlepsze szkoły z Białegostoku: SP 12, SP 37, SP 21 i SP 26. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z SP 12 i nasi chłopcy wygrali 2:0. Dzięki temu grali o pierwsze miejsce z bardzo mocną SP 21. Mecz finałowy był bardzo emocjonujący, gdyż pierwszego seta nasi zawodnicy przegrali. Jednak nie poddali się i w drugim secie wygrali z gospodarzami. Trzeci set zaczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż wygrywaliśmy 6:0. Ale przeciwnik nie poddawał się i deptał nam po piętach. Ostatecznie wygraliśmy i  ZOSTALIŚMY MISTRZAMI MIASTA BIAŁEGOSTOKU W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW! Dało nam to awans do Finału Igrzysk Województwa w mini siatkówce chłopców. Gratulujemy SPORTOWCOM I TRENERCE oraz trzymamy kciuki za dalsze rozgrywki.