MAZURSKA PRZYGODA-ZIELONA SZKOŁA KLAS CZWARTCYCH

Nauka poza murami szkoły jest przyjemnością, a jej efekty edukacyjne – trwalsze, dlatego w dniach 22 -25 maja 2018r. uczniowie klas czwartych udali się na czterodniowy pobyt w miejscowości Ostrów Pieckowski. Program zielonej szkoły pod hasłem „Mazurska przygoda” był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, spacerami i zabawami.

Nikt nie mógł narzekać na nudę. Uczniowie podczas zajęć mieli okazję poznać malowniczo położoną miejscowość w lesie, otoczoną jeziorem. Dzieci uczestniczyły w licznych turniejach sportowych. Nie zabrakło takich atrakcji jak: wycieczka po Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, rejs statkiem po jeziorze Nidzkim, dyskoteka, ognisko 100-ka historyczna, podchody „Bieg po zdrowie”, czy lekcji w plenerze: języka polskiego, języka angielskiego, przyrody i matematyki. Każdy z uczestników Zielonej Szkoły otrzymał pamiątkową koszulkę, dyplom i słodki upominek.

Alicja Samsonowicz

Pobyt na zielonej szkole dostarczył uczniom nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Każdy uczeń miał szansę pokazania się z jak najlepszej strony. Czas minął bardzo szybko i choć niektórzy uronili łzę z tęsknoty za rodzicami, ciężko było nam wyjeżdżać. Do domu wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni, z mnóstwem miłych wspomnień.

 

This entry was posted in Aktualności, Rajdy i wycieczki. Bookmark the permalink.

Comments are closed.