MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT

W sobotę 01.12.2018 roku w SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie odbył się II Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Wasilkowa. W turnieju  udział wzięły zespoły z Białegostoku, Moniek, Sejn, Choroszczy, Zambrowa oraz Wasilkowa. Zmagania trwały cały dzień, a w ostatecznym rozrachunku zwyciężyła drużyna z Zambrowa. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy 5a. Wszystkie zgadzają się, że były to niesamowite zawody. Zuzanna Orłowska zdobyła statuetkę najlepszego zawodnika ze szkoły „Gdy wręczali mi tę nagrodę byłam bardzo pozytywnie zaskoczona” – mówi Zuzia. Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały upominki z rąk organizatorów. Nasze drużyny zostały sklasyfikowane na 11 i 23 miejscu. Mamy już za sobą pierwsze zwycięstwa i porażki zgodnie twierdzą dziewczyny i dzięki temu jesteśmy zmotywowane do dalszej pracy.

Hanna Andruszkiewicz klasa 5a

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.