Natalia Mróz z klasy 7c i p. Sylwia Kondrat otrzymały medale „Diligentiae – za pilność”

Trzeciego września podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 52 prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wręczył 90 uczniom i 90 nauczycielom medale „Diligentiae – za pilność”. Pośród nagrodzonych osób znalazła się uczennica naszej szkoły Natalia Mróz z klasy 7c i nauczyciel towarzyszący Natalii na drodze jej rozwoju – p. Sylwia Kondrat.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podczas uroczystej inauguracji prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski powiedział:

– Medal, który dziś otrzymują najlepsi uczniowie, jest symbolem etosu uczciwej i rzetelnej pracy, dążenia do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju. Mam nadzieję, że codzienną pracą i postawą w szkole będziecie dążyć do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce. To także prestiżowa nagroda dla nauczycieli, którzy swoją postawą, przykładem życia i postępowania są wzorem dla uczniów, są dla nich szczególnym autorytetem.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.