OLIMPIJSKIE ZMAGANIA

Niesamowitych emocji mogli doświadczyć uczniowie klas I-III, którzy w dniu 10 maja 2018 r. wzięli udział w Zawodach Współzawodnictwa Sportowego Olimpijka. W turnieju uczestniczyły szkolne reprezentacje z czterech białostockich szkół podstawowych. Organizatorzy przygotowali w różnych kategoriach wiekowych szereg zadań zwinnościowych, szybkościowych, skocznościowych oraz rzutnych, które wymagały od uczniów doskonałej sprawności fizycznej.  Wszystkie rozgrywki robiły wrażenie na publiczności i widać było, że zawodnicy dają z siebie wszystko. Emocji było wiele, a walka wyrównana. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce. Najważniejsza okazała się być wspólna, znakomita zabawa i możliwość integracji międzyszkolnej.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za włożony trud w trakcie przygotowań, gratulujemy i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku.

Opiekunowie zespołu