Piknik Militarny

10 listopada 2018 roku na placu przy Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku odbył się Piknik Militarny zorganizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej we współpracy z wojewodą podlaskim. Podczas tego wydarzenia występowali nasi uczniowie ze śpiewających klas. Wykonali piosenki i pieśni patriotyczne. Wraz z uczniami wystąpili nauczyciele p. Elżbieta Brzęś i p. Piotr Ostrowski. Za przygotowanie występu odpowiadała p. Justyna Olech i p. Elżbieta Brzęś. Podczas pikniku można było zobaczyć najnowsze uzbrojenie wojska z jednostki w Giżycku, degustować wojskową grochówkę i posłuchać orkiestry wojskowej. To była nasza kolejna okazja do wspólnego świętowania 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości.