PIKNIK RODZINNY

27.05.18r na Placu Bł. Ks. Michała Sopoćki przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Mama i tata najlepszy zawód świata”. Podczas festynu dzieci miały ogrom atrakcji. Przewidziane były skoki w workach, warsztaty plastyczne, test celności, chodzenie na szczudłach, zamek rycerski oraz różnego rodzaju inne gry i konkursy na świeżym powietrzu. Część artystyczną przygotowało szereg placówek związanych z parafią i osiedlem Białostoczek. Przede wszystkim nasza szkoła – SP nr 26, ale również  SP nr 42, PS nr 55, PS nr 4, czy Orkiestra Zespołu Szkół Elektrycznych. Nasi uczniowie swoje umiejętności wokalne mogli zaprezentować na scenie nie pierwszy raz, zwłaszcza Ci należący do klas z innowacją muzyczną. Ich występ na scenie animowali nauczyciele tj.: Pani Malwina Kwiatkowska oraz Pani Elżbieta Brzęś, które przygotowały piosenki z dziecięcego repertuaru w j. polskim, ale i również utwór łączący j. hiszpański i j. angielski. Wspomagali ich również nauczyciele prowadzący zajęcia muzyczne oraz wychowawcy klas muzycznych.

This entry was posted in Aktualności, Uroczystości, imprezy i akcje, Warsztaty, seminaria, wykłady i spotkania integracyjne. Bookmark the permalink.