POLSKI SPORT 2024

II E-Spartakiada

13 grudnia 2013r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Drugiej Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży (edycja zimowa-piłkarska) pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024 .

W E-Spartakiadzie udział wzięło 2848 uczniów z całego kraju. Zapisanych zostało 4460 wyników.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch dyscyplinach: piłce siatkowej i piłce nożnej. Były to konkurencje indywidualne.

Oficjalne wyniki można prześledzić pod adresem: http://www.polskisport2024.pl/contest_public

Koordynator – Małgorzata Sołtan

Przystąpiliśmy do Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego przedsięwzięcia – Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024 koordynowanego przez Stowarzyszenie POLSKI SPORT 2024.

Program ten ma na celu sukcesywne wyłanianie najbardziej sprawnych młodych ludzi przekazywanie ich talentu wykwalifikowanym trenerom w dużych klubach sportowych, aby z kolei ci mogli szkolić reprezentantów naszego kraju na największe zawody sportowe.

Koordynatorem programu w naszej szkole jest pani Małgorzata Sołtan