Sport w roku szkolnym 2012/2013

w mini siatkówce chłopców

KLASY V

Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Siatkówce Chłopców Klas VI

W dniu 15 lutego w Białymstoku w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się Półfinał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Klas VI grupy B. W igrzyskach brały udział cztery zespoły chłopców: ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Białymstoku, ze Szkoły Podstawowej w Grajewie, ze Szkoły Podstawowej nr 26 i z Zespołu Szkół w Mońkach. Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”.Nasi zawodnicy w pierwszym meczu wygrali z zespołem ze Szkoły Podstawowej w Grajewie (2:0). Drugi mecz nasza reprezentacja rozegrała z zespołem ze Szkoły Podstawowej z Moniek wygrywając (2:1). Wynik meczu ze Szkołą Podstawową nr 12 ( 2:1) zagwarantował nam pierwsze miejsce w grupie. Po zaciętej walce kolejność drużyn była następująca:

I miejsce- Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Białymstoku

III miejsce- Zespół Szkół w Mońkach

IV miejsce- Szkoła Podstawowa z Grajewa

Nasz zespół ( Klasa sportowa VI D ) pod opieką pani Małgorzaty Sołtan awansował do Finału Igrzysk Województwa Podlaskiego.

Podczas październikowych Igrzysk Białegostoku
w piłce nożnej nasi uczniowie zdobyli

I miejsce oraz tytuł MISTRZÓW BIAŁEGOSTOKU
pod opieką pana Adama Grabowskiego.

Klasa sportowa

Igrzyska Miasta Białegostoku w Siatkówce Chłopców Klas VI

W dniach 29.10.2012r.- 23.11.2012 r. odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w Siatkówce Chłopców Klas VI.

W zawodach wystartowało 9 białostockich szkół: SP 15, SP12, SP34,SP 49, SP 7, SP 29, SP 21, SP 37 oraz reprezentacja naszej szkoły.

Drużyna chłopców klasy sportowej VI d pod opieką pani Małgorzaty Sołtan, zajęła III miejsce, wywalczając sobie awans do Igrzysk Wojewódzkich.