SPOTKANIE AUTORSKIE

Jakie skarby można znaleźć na bezludnej wyspie? Jakie tajemnice kryje stara komoda? Dlaczego koty nie jeżdżą autobusem? – zastanawiali się uczniowie klasy 2b podczas spotkania autorskiego z Katarzyną Janowicz-Timofiejew, pisarką i wydawcą książeczek dla najmłodszych. Na spotkaniu, które odbyło się 21 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Białymstoku, dzieci dowiedziały się czym zajmuje się pisarz i wydawca oraz poznały jedyną w swoim rodzaju Niebieską Mrówkę – szydełkową maskotkę, która zachęciła wszystkich do wysłuchania fragmentów twórczości pisarki.
Na pamiątkę spotkania dzieci mogły zabrać książkowych bohaterów do domu, kupując książki do własnej biblioteczki. Najwięcej emocji wzbudziły autografy z życzeniami od samej autorki książek.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.