SPOTKANIE INTEGRACYJNE CHŁOPCÓW Z KLASY 6C

Był babski wieczór, to teraz czas na spotkanie integracyjne samych chłopców. W piątek 8 czerwca 2018r. chłopcy z klasy 6c wraz z wychowawczynią Sylwią Kondrat zorganizowali wieczorne, integracyjne spotkanie. Wszyscy w szkole spotkali się o godzinie 17.30. Spędzając wspólnie czas uczniowie grali w piłkę nożną, urządzali biegi na czas, próbowali swoich sił w grze w siatkówkę, a także grając w ping-ponga. Nie obyło się także bez wspólnego wyjścia na lody, szczerych rozmów czy też gry w statki. Na kolację została zamówiona pizza. Wieczór minął bardzo szybko i w miłej atmosferze. Chłopcy czekają już na następne spotkania, ale już jako cały zespół klasowy. Nasza szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny – to także miejsce, gdzie można spędzić czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego.

Sylwia Kondrat

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.