SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Dnia 29 marca 2019 r. zakończył się szkolny konkurs „Matematyczne Potyczki” zorganizowany przez p. E. Przemską, p. U. Gacuta, p. K. Micun, p. M. Szmurło.  Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas VI. Celem konkursu było upowszechnianie i uatrakcyjnianie wiedzy matematycznej wśród uczniów, rozwijanie i pogłębianie zainteresowań oraz uzdolnień, kształtowanie logicznego myślenia, cierpliwości i systematyczności w wykonywaniu swojej pracy. W konkursie wzięło udział 21 uczniów. Zwycięzcami zostały:

I miejsce – Karolina Półtorak
II miejsce – Milena Łyczkowska
III miejsce – Oliwia Jaszczur

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
„Potyczki matematyczne”
dla klas VI

potyczki matematyczne 4 edycja – kliknij!

This entry was posted in Aktualne konkursy, Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.