Warsztaty bożonarodzeniowe- kolejna odsłona świątecznych inspiracji

Warsztaty bożonarodzeniowe stały się już tradycją naszej szkoły. Jak co roku we wcześniej ustalonym terminie, tym razem był to 10.12.2019, sala wypełniła się uczniami klas I – III, którzy w towarzystwie rodziców, rodzeństwa czy też wychowawców postanowili kreatywnie i efektywnie wykorzystać wtorkowy wieczór. W ruch poszły styropianowe stożki, bombki, krepina, brokatowe tasiemki, cekiny, piórka i wiele innych materiałów, z których powstały oryginalne i przepiękne ozdoby choinkowe. Od środy można je oglądać na specjalnie zorganizowanej wystawie na parterze szkoły. Zapraszamy do podziwiania i kupowania.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.