Wieczór Pieśni Patriotycznych

27 i 28 listopada w naszej szkole odbyły się Wieczory Pieśni Patriotycznych. Spotkaliśmy  się, aby wspólnie poprzez śpiewanie oddać hołd tym, którzy odeszli walcząc za naszą Ojczyznę.

27 listopada występowali uczniowie klas V-VIII, a 28 listopada dzieci z klas I-IV. W tym szczególnym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po raz kolejny uczciliśmy tę niezwykłą dla każdego Polaka datę. Atmosfera spotkań jak zawsze była fantastyczna. Zaangażowanie dorosłych i dzieci we wspólne śpiewanie robiło wrażenie. Wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w sercach i pamięci zarówno uczniów jak i licznie przybyłych gości.

Dziękujemy wszystkim organizatorom za piękną lekcję patriotyzmu.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.